Pytania i Odpowiedzi

Pytania i Odpowiedzi

Gwarancja wynosi 24 miesiące.
Dostawa jest bezpłatna na terenie Wrocławia i w promieniu 30 km…

Tak świadczymy usługę profesjonalnego montażu. Termin realizacji zazwyczaj w następnym tygodniu.

Zwrot możliwy jest w terminie 365 dni (szczegóły w warunki zwrotu).

Wniesienie jest bezpłatne na parter. Stawka za dowiezienie windą 20zł, za wniesienie na piętro 30zł (niezależnie od piętra).

Jako firma sprzedajemy dziesiątki tysięcy drzwi rocznie w związku z czym wynegocjowaliśmy duże rabaty u producentów i dzięki temu możemy przełożyć to na ceny dla klientów.

Dostawa jest realizowana niezwłocznie po otrzymaniu zapłaty za towar, najczęściej w następnym dniu roboczym. Wcześniej kontaktujemy się w celu ustalenia konkretnego terminu dostawy.

Cena montażu drzwi wewnętrznych zaczyna się od 180zł netto +8%VAT, drzwi wejściowych od 480zł netto +8%VAT. Dokładna wycena możliwa jest po wizycie naszego konsultanta i ocenie warunków technicznych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wybraliśmy do naszej oferty produkty, które sprawdziliśmy pod względem jakości, trwałości i trendów w wykańczaniu wnętrz dzięki czemu nasi klienci będą mogli cieszyć się nimi przez długie lata.

Najlepiej skontaktować się z naszym konsultantem, który zorientuje się w potrzebach i doradzi optymalny wybór. Jeśli będzie to wskazane zaproponuje on bezpłatną wizytę naszego doradcy technicznego, który oceni warunki techniczne w miejscu montażu, pokaże też naturalne próbki kolorów i rodzajów wykończeń aby najlepiej dopasować produkty do wnętrza.